Portable BBQ Grill Gas Type Pizza Oven, Outdoor BBQ, BBQ Grill, Fire Pit Grill
SKU:
Product parameters
| Product material | Cold rolled sheet |
|---|---|
| Cooking area | 45*45cm |
| Burning method | Behind-Burning |
| Heating method | Hot and cold air convection heating |
| Fuel | Gas |
| Processing Technology | Sheet metal |
| Working environment | Outdoor |
| Use level | Environmental protection |
| Type | Portable |
| Packing size | 60.5cm * 60.5cm * 36cm |
| Product size | 60.5cm *60.5cm * 41.7cm |
| N.W | 21.35 kg |












